Dzień Dziecka?

Dzisiaj chciałbym napisać o Weronice i jej mamie. Pewnego dnia skontaktowała się ze mną mama Weroniki, że chciałaby na prezent dla swojej córki zamówić u mnie sesję fotograficzną. Zapytałem o zainteresowania Weroniki. Okazało się, że wśród masy talentów jakie posiada Weronika, ma małe marzenie. Żeby znaleźć się w świecie z książek „Harrego Pottera”. Przyjąłem to wezwanie. Zrobiliśmy zdjęcia z jej najlepszą kudłatą przyjaciółką, Luną. Kilka zdjęć innych, ale również na chwilę przenieśliśmy się w świat magii, gdzie Weronika wezwała swojego Patronusa, wydrę, by stawić czoło mrocznym dementorom. Zrobiliśmy istny Dzień Dziecka 🙂 Spełniłem marzenie Weroniki.

Rodzicu, może Ty również chciałbyś spełnić marzenie swojego dziecka? Może Twój syn, chciałby spotkać Batmana? A może dinozaury to jest to, o czym marzy Twoje dziecko? Być może Twoja córka marzy o spotkaniu z Kubusiem Puchatkiem? To dobry moment na rozmowę z dzieckiem i poznaniu Jego świata? A gdy poznasz sekrety wyobraźni swojej Pociechy, zapraszam do mnie 🙂 A może sam kiedyś, jako dziecko, miałeś marzenie? Być może masz jakieś marzenie jako osoba dorosła?

 

TWÓJ KOMENTARZ

IMIĘ I NAZWISKO
EMAIL
STRONA WWW
KOMENTARZ

następny post
Zabezpieczone: Weronika
Zapraszam do prywatnej galerii Weroniki To była świetna przygoda 🙂 Dziękuję za możliwość fotografowania. Hubert Kalinowski