3 czerwca – Dzień Dziecka :)

Dla mnie Dzień Dziecka trwa każdego dnia. Stąd też przekornie piszę o tym trzeciego czerwca, a nie pierwszego. Pamiętajmy o naszych dzieciach. To jest przyszłość tego świata. Od nas zależy jak nasze dziecko będzie postrzegało innych, postrzegało świat. 
Dzisiaj, podczas procesji Bożego Ciała, usłyszałem następujące słowa: „W niedzielę zostanie wyświęcony ksiądz Jerzy Popiełuszko. Jego żyjąca matka, 100-letnia staruszka, na pewno jest dumna ze swojego syna. Jest dumną matką bo jej syn został tak mocno wyróżniony.” 
Każda matka na pewno złapała się na tym, że przynajmniej raz w życiu zamyśliła się nad bardzo daleką przyszłością swojego malutkiego dziecka, w której to przyszłości, jej dziecko jest szczęśliwe, spełnia się w pełni w tym co robi, a najważniejsze, przynosi jej radość i dumę.
Wiele zależy od rodziców, ale też wiele od dziecka. Rodzice, wychowujcie dzieci na mądrych ludzi. Dzieci, róbcie wszystko tak, by Wasi rodzice byli z Was dumni. Nie ważne jest czy nasi rodzice żyją, czy jesteśmy sierotami. Ważne jest by byli z nas dumni na tym lub na tamtym świecie.

Komentarze
TWÓJ KOMENTARZ

IMIĘ I NAZWISKO
EMAIL
STRONA WWW
KOMENTARZ

następny post
Uchata i ojciec wszystkich aparatów…
Magdalena i Piotr – kolejna sympatyczna para. Wspaniale bawiłem się  z nimi na plenerze. Dodatkowo towarzyszyła nam młoda suczka Uchata, z której pojawieniem się wiąże [...]