Facet, który kocha…

Paulina to roześmiana dziewczyna, ale o niej pisałem podczas pleneru. Dziś co nieco o Rafale. Rafał to zakochany po uszy facet. Nie widzi świata poza Pauliną. Cały dzień ślubu opiekował się swoją nowiutką żoną. W kościele nie potrafił oderwać od niej wzroku i cały czas trzymał ją za dłoń. Podczas tańca było to samo. Jest bardzo opiekuńczy i troskliwy dla Pauliny. Facet idealny 🙂 Razem tworzą coś, czego nie da się zniszczyć: dwójkę szczęśliwych i zakochanych ludków.

Komentarze

Ekstra foty te z psiakiem i tym wielkim zdjęciem. A tak po za tym to wiele fajnych momentów złapałeś no i jak zwykle dużo się dzieje, a o to przecież chodzi !!!

Hubercie, nie wiem jak ty to robisz, że ludzie na Twoich zdjęciach są tak naturalni, jakbyś był niewidzialny! Przecież zawsze znajdzie się choćby jedna osoba, którą fotograf krępuje. A ty jesteś jakimś czarodziejem! Gratuluję! 🙂 (na dodatek miło, bo coraz więcej moich znajomych buziek fotografujesz, np. Paulina to moja koleżanka z podstawówki :)))

Dziękuję, Kasiu. Cieszę się, że są tacy ludzie jak Ty, którzy potrafią swoimi pozytywnymi komentarzami podbudować mnie i przekazać sporo pozytywnej energii, która jest mi tak bardzo potrzebna. Pozdrawiam!

🙂 cała przyjemność po mojej stronie. jakbyś potrzebował jeszcze kiedyś podbudowania to do usług;) Pamiętaj, nie zniechęć się, bo jeszcze wiele osób uszczęśliwisz swoim talentem!

Pozytywnej energii nigdy za wiele. Każdy z fotografów ślubnych jej potrzebuje. Szczególnie teraz, pod koniec sezonu, kiedy nawarstwiają się zlecenia i ciężko znaleźć wolną chwilkę dla siebie i rodziny, bo trzeba wygrzebać się ze stosu czekających na obróbkę zdjęć.

Życzę wytrwałości 🙂 Czyli rozumiem, że można się spodziewać kolejnych zdjęć z jakichś Twoich ostatnich w tym sezonie zleceń? Czy to już koniec w tym roku?

Twoje prace można tylko podziwiać i jeszcze raz podziwiać!!! 😉

TWÓJ KOMENTARZ

IMIĘ I NAZWISKO
EMAIL
STRONA WWW
KOMENTARZ

następny post
Śpiewać każdy może…
…trochę lepiej lub trochę gorzej 🙂