Lekarstwo na stres i pewien kamerzysta…

Przedstawiam Wam Agatę i Marcina. Z doświadczenia wiem, że od porannych przygotowań czuć zawsze napięcie i delikatny stresik, który się wzmaga w miarę zbliżania się godziny zero. Agata i Marcin wiedzieli jak temu zaradzić. Okazuje się, że najlepszym sposobem na przedślubny stres i nerwy jest… UŚMIECH. Tak. Zgadza się. Uśmiech, radość, miłość, wzajemna adoracja – to rzeczy, które sprawiają, że stres odchodzi w zapomnienie. Wszyscy przyszli małżonkowie, którzy czytacie tego bloga, ten sposób został przetestowany przez Agatę i Marcina i stwierdzam, że testy wyszły pomyślnie.
Marcin nie opuszczał Agaty na krok. Towarzyszył jej u fryzjera oraz podczas robienia makijażu. Agata odwzajemniała to uśmiechem i miłością. Przyznam, że czułem się wspaniale wśród tylu ich uśmiechów i radości. Ich miłość unosiła się w powietrzu i nasycała swoją wonią całą okolice, a radością zarażali wszystkich gości weselnych.

Poniżej kilka przykładowych zdjęć z ich jednego z najważniejszych dni w życiu:P.S.

Miałem przyjemność współpracować z bardzo sympatycznym kamerzystą. Współpraca przebiegała bardzo dobrze. Wręcz wzorowo 🙂 W pewnym momencie na sali weselnej kamerzysta pojawił się w dość niecodziennym stroju budząc uśmiechy na twarzach gości. Szanuję takich ludzi. Ludzi, którzy potrafią śmiać się z siebie. Facet około 50 lat, ale duszę ma młodą. Pozdrawiam tego Pana. Chciałbym w jego wieku móc żartować z siebie… SZACUN!

Komentarze

Bardzo fajne kadry, chcialbym miec sporo takich u siebie. Widze ze przygotowania to twoja bardzo mocna strona, a 23 z dzieckiem i pania w ciazy dla mnie niesamowite :). Jak zwykle wysoki poziom.

Huberto fajny reportaż a kamerun wymiata z tą kamizelką:)

Nooooo kierownik robi wrażenie 😛

Bardzo dużo świetnych zdjęć. Masz dobre oko do tych odpowiednich momentów. Będą młodzi wzdychali nad albumem nie raz 🙂

Super kadry, świetnie wypatrzone momenty,pełne uczuć i emocji 🙂

Świetny materiał. Jak dla mnie bardzo fajnie i kadrowo i obróbkowo. Serdecznie pozdrawiam i powodzenia w kolejnych sesjach.

TWÓJ KOMENTARZ

IMIĘ I NAZWISKO
EMAIL
STRONA WWW
KOMENTARZ

następny post
Chwila zadumy…
Wczoraj miała miejsce pewna rocznica. Nic więcej nie napiszę tylko wstawię pracę znalezioną w sieci, która daje dużo do myślenia.